قابل توجه اعضاء محترم پروژه 80 واحدی مهاجران اراک

فراخوان واریزی وجه برای شروع مجدد پروژه

عطف به جلسه مورخ 8 آبان ماه 1402 و تفاهمات انجام شده با اعضای محترم پروژه 80 واحد فاز اول مهاجران و تصمیمگیری در ارتباط با تسریع در شروع مجدد عملیات اجرایی پروژه مذکور، به اطلاع میرساند با پیگیری های مکرر انجام شده توسط این اتحادیه، شرایط جهت اخذ وام کاملاً مهیا گردیده و پرونده تسهیلات مربوطه نیز در بانک توسعه تعاون شعبه استان مرکزی مفتوح و در حال تکمیل پروسه اداری می باشد و شرایط در مرحله اخذ تأئیدیه های لازم و تأمین اعتبار توسط ستاد مرکزی بانک توسعه تعاون در تهران در حال اقدام است. با راهنمایی های انجام شده از طرف بانک، مهم ترین شرط اختصاص وام و شروع پرداخت قسط اول، فعال نمودن کارگاه ساختمانی می باشد.
کد خبر : 18762
تاریخ انتشار : سه شنبه 14 آذر 1402 - 10:13
فراخوان واریزی وجه برای شروع مجدد پروژه

عطف به جلسه مورخ ۸/۸/۱۴۰۲ در محل سالن آمفی تئاتر شهرداری منطقه ۴ اراک و تفاهمات انجام شده با اعضای محترم پروژه ۸۰ واحد فاز اول مهاجران و تصمیم­گیری در ارتباط با تسریع در شروع مجدد عملیات اجرایی پروژه مذکور، به اطلاع می­رساند با پیگیری­های مکرر انجام شده توسط این اتحادیه، شرایط جهت اخذ وام کاملاً مهیا گردیده و پرونده تسهیلات مربوطه نیز در بانک توسعه تعاون شعبه استان مرکزی مفتوح و در حال تکمیل پروسه اداری می­باشد و شرایط در مرحله اخذ تأئیدیه­های لازم و تأمین اعتبار توسط ستاد مرکزی بانک توسعه تعاون در تهران در حال اقدام است. با راهنمایی­های انجام شده از طرف بانک، مهم­ترین شرط اختصاص وام و شروع پرداخت قسط اول، فعال نمودن کارگاه ساختمانی می­باشد. با توجه به اینکه این اتحادیه نسبت به انتخاب پیمانکار دارای صلاحیت بررسی­های لازم را انجام و به نتیجه مطلوب رسیده است و لازم است هر چه سریعتر نسبت به موارد ذیل اقدام شود:

  • فراخوان اعضاء جهت واریز پیش پرداخت اولیه به میزان هر واحد ۳۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان حداکثر ظرف ده روز از تاریخ ابلاغ این نامه به حساب تعاونی.
  • واریز مبلغ جمع آوری شده از کل اعضاء به حساب شماره ۵۵-۹۲۱۷-۰۳۲۴-۰۰۰۰-۱۰۰۰-۰۱۳۰-۴۱ IR نزد بانک رفاه کارگران به نام اتحادیه مرکزی تعاونی­های مسکن کارگران ایران (اسکان) و ارسال فیش واریزی مربوطه به واحد امور مالی این اتحادیه در اسرع وقت گردد.

در انتها یادآوری می­شود که تسریع در تأمین مبلغ فوق با توجه به محدودیت اعتبار پروانه ساختمانی اخذ شده از شهرداری و قرارداد واگذاری فی­مابین با اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی و شرایط جوی منطقه و جمیع جهات، لزوم همکاری و مساعدت همه عزیزان را می­طلبد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.