متقاضیان مسکن مهر هشتگرد بخوانند

معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید و بررسی پروژه های مسکن مهر شهر جدید هشتگرد به مسئولان شرکت عمران شهر جدید هشتگرد تاکید کرد، ضمن نظارت مستمر بر پروژه ها، با پیمانکاران کم‌کار هیچگونه مماشاتی نداشته باشند و با آنها به صورت جدی برخورد شود تا پروژه‌ها طبق زمانبندی به انجام رسد.
کد خبر : 1367
تاریخ انتشار : شنبه 9 اسفند 1399 - 10:19
متقاضیان مسکن مهر هشتگرد بخوانند

حبیب‌اله طاهرخانی در جریان بازدید از پروژه‌های شهر جدید هشتگرد و بررسی پروژه‌های مسکن مهر، اظهار کرد: به زودی تمام واحدهای مسکن مهر شهرجدیدهشتگرد منوط به کمک دستگاه خدمات‌رسان، اتمام و تحویل خواهد شد.  مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از مسوولان شرکت عمران این شهر جدید خواست، تکمیل مسکن مهر  را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند و تمرکز خود را بر روی اتمام این پروژه معطوف کنند.

وی به مسئولان شرکت عمران شهر جدید هشتگرد تاکید کرد، ضمن نظارت مستمر بر پروژه‌ها، با پیمانکاران کم‌کار هیچگونه مماشاتی نداشته باشند و  با آنها به صورت جدی برخورد شود تا پروژه‌ها طبق زمانبندی به انجام رسد.

  طاهرخانی خاطرنشان کرد: مسئولان باید تمام تلاش خود را به کار گیرند و با مدیریت و برنامه ریزی برای حل مشکلات گام بردارند تا عملکرد آنان نارضایتی متقاضیان را به دنبال نداشته باشد؛ چرا که رفتار نامناسب مسئولان و عدم تلاش برای حل مشکلات، نارضایتی از مجموعه شرکت و دولت را در پی خواهد داشت.

  تخفیف صبحانه هتل‌های لوکس تهران
  شما هم میتوانید صاحب کسب و کار اینترنتی با درآمد بالا باشید
  کلیه خدمات دندانپزشکی با تخفیف های باور نکردنی
  صبحانه های ویژه با تخفیف های ویژه

  طاهرخانی اظهار کزد: عملیات ساختمانی تعداد زیادی از پروژه‌های مسکن مهر شهر جدید هشتگرد به پایان رسیده اما با مشکل تأمین زیرساخت مواجه هستیم و علیرغم ایجاد شبکه های ‌آب، فاضلاب و برق به سایت های مساکن مهر، دستگاه های خدمات رسان با مشکل نصب کنتور مواجه هستند.

  وی افزود: قابل پذیرش نیست که این حجم از هزینه ها و خدمات انجام شده است اما برای مثال به خاطر نبود کنتور آب و برق، تحویل واحدها به تعویق افتاده است.

  طاهرخانی در جهت تکمیل زیرساخت های مسکن مهر گفت: به منظور تکمیل زیر ساخت ها و تامین خدمات زیر بنایی در پروژه‌های باقیمانده پیگیری و نهایت همکاری را خواهیم داشت تا هر چه سریعتر زیرساخت های این پروژه‌ها تکمیل و واحدها تحویل شود.

  مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید کشور گفت: علیرغم اینکه در مسکن مهر بخشی از کار به عهده وزارت راه و شهرسازی بوده و بخشی به عهده دستگاههای خدمات رسان، اما به منظور تکمیل زیرساخت،  وزارت راه و شهرسازی ۸۱ میلیارد تومان به دستگاههای خدمات رسان کمک کرده و در مجموع بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد به منظور تامین  زیرساخت هزینه و تفاهمنامه منعقد کرده است.

  طاهرخانی گفت: مشکلاتی که در تامین زیرساخت‌ها وجود دارد، فرآیند تحویل و فروش اقساطی را با کندی مواجه کرده است اما با این وجود فرآیند تکمیل پروژه‌ها از دی تا بهمن ماه دو برابر شده و تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۰  تمام واحدهای مسکن مهر، منوط به همکاری دستگاه های خدمات‌رسان به اتمام خواهد رسید.

  مسعود حق لطفی گفت: در حال حاضر  ۸ هزار واحد مسکن مهر در این شهر جدید در مرحله فروش اقساطی است و ۶ هزار واحد نیز تحویل نشده است.

  وی با تأکید بر ضرورت تسریع در تحویل واحدهای آماده شده بیان کرد: هم اکنون تعدادی از پروژه های مسکن مهر آماده تحویل و در مرحله فروش اقساطی است و ضروری است متقاضیان هر چه سریع تر نسبت به دریافت دفترچه اقساط بانکی و تحویل واحدشان اقدام کنند.

  وی گفت: نازک کاری کلیه مساکن مهر شهر جدید هشتگرد تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد.

  برچسب ها :

  ناموجود
  ارسال نظر شما
  مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

  پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خبرگزاری کار ایران ایلنا اتاق تعاون ایران